Strona główna

Kontakt...

Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy w przedmiocie zarządzania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych i przedsiębiorstw.

Jesteśmy przekonani, że niejednokrotnie dotychczasowe opłaty generowane przez budynek ulegną redukcji po przejęciu ich w zarząd przez Zarządców nieruchomości z LOKALIKA.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Zabrzu, gdzie zorganizowaliśmy właśnie dla Państwa przestronne, gustowne warunki obsługi w biurze przy ul. Wolności 448 w doskonale zlokalizowanym, ładnym i stylowym budynku.


Kontakt... Kontakt... Kontakt...

Porozmawiamy o problemach dotyczących Państwa budynku i relacji wśród współwłaścicieli. Doradzimy, jak uporać się z bieżącymi problemami, pomożemy w sprawach, które nurtują. Przedstawimy ofertę współpracy lub po prostu tylko wymienimy doświadczenia. Ze spotkania zapewne wyniesie się coś wartościowego, gdyż generalnie warto rozmawiać.

Z naszego punktu widzenia adres biura jest idealny na świadczenie usług zarządzania dla właścicieli nieruchomości z Zabrza, Gliwic i Rudy Śląskiej. Gwarantujemy dostateczną ilość miejsc parkingowych przy naszym biurze obsługi klienta oraz dogodne godziny spotkania.


Kontakt...

Kontakt...

Szanuj swój czas – umów się na spotkanie pod numerem telefonu 690 50 80 25 lub pocztą elektroniczną biuro@lokalika.plGodziny pracy biura:ZA MARKĘ "LOKALIKA" ODPOWIEDZIALNA JEST LOKAL I.K. SP. Z O.O.
spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydziale Gospodarczym
siedziba: 41-806 ZABRZE, UL. WOLNOŚCI 448
identyfikacja: NIP 6482768492; REGON 243267640; KRS 0000462960; KAPITAŁ ZAKŁADOWY 36 000 PLN w całości opłacony

Copyright © 2013 Lokal I.K. Sp. z o.o.
.