Strona główna

Oferta... Zarządzanie nieruchomościami Zabrze

Oprócz obowiązków ustawowych, które i tak realizować trzeba, naszym obowiązkiem jako Zarządcy Państwa wspólnoty mieszkaniowej będzie przede wszystkim realizacja celów określonych przez samą wspólnotę. Dobór kandydata na Zarządcę powinien odbywać się głównie pod tym kątem, a ostateczna decyzja powinna być nacechowana troską o słuszności wyboru oferenta, który należycie zrealizuje nakreślone przed nim zadania.

Dlatego niniejszym proponujemy współpracę w postaci zlecenia administrowania nieruchomością; ewentualnie chętnie przyjmiemy powierzenie zarządzania nieruchomością wspólnoty mieszkaniowej.

Jeśli będąc członkiem wspólnoty mieszkaniowej, która szuka nowego Zarządcy życzysz sobie, aby nieruchomość wspólna była zarządzana w sposób pewny i zawodowy, w kilku prostych etapach pomożemy zorganizować przejęcie nieruchomości w zarząd przez LOKALIKA.

Naszym zdaniem duże administracje popadają w rutynę i kostniejącą strukturę. Zarządzając kilkoma setkami nieruchomości nie odczuwają one zbytniej straty, gdy pojedyncze wspólnoty zrezygnują z ich usług. My nie chcemy stracić żadnego klienta.

Co nas wyróżnia?

Copyright © 2013 Lokal I.K. Sp. z o.o.
.